MapCADv2 Ücretsiz Sürüm
Linkten indirilen dosya zip uzantılı olarak sıkıştırılmıştır(MapCADv2Kurulum.zip). Sıkıştırılmış dosya açılarak kurulum programına ulaşılabilir (Mapv2Kurulum.exe). Demo değil ücretsiz kullanıma yönelik hazırlanmış bir bir pakettir.
MapCADv2012 Ücretsiz Sürüm
Linkten indirilen dosya zip uzantılı olarak sıkıştırılmıştır(MapCADv2012Kurulum.zip). Sıkıştırılmış dosya açılarak kurulum programına ulaşılabilir (Mapv2012Kurulum.exe). Demo değil ücretsiz kullanıma yönelik hazırlanmış bir bir pakettir.
MapCAD - Tam Kurulum (3.1.2018)
Linkten indirilen dosya zip uzantılı olarak sıkıştırılmıştır(MapCADKurulum.zip). Sıkıştırılmış dosya açılarak kurulum programına ulaşılabilir (MapCADKurulum.exe). Kurulum işlemi son derece basittir. Kurulum sırasında programın nereye kurulmak istediği sorulacaktır. Eğer değişiklik yapılmazsa varsayılan olarak C:\MapCAD şeklinde kurulum yapılır. Daha önceden kurulum yapılmışsa ve aynı klasör seçilmişse program mevcut halinin üzerine kurulacaktır. Kurulum sonrasında programın çalışabilmesi için gerekli olan kilit bilgisayarın usb portuna takılarak program kullanılmaya başlanabilir. Kilit tanıtılması için herhangi bir sürücü kurulması gerekmez.
MAPKAS Kadastral Arşiv Programı (1.1.1601)
Kadastral Arşiv Akıllandırma Programı. İçerisinde boş veri tabanı bulunduğu için mevcut çalıştığınız klasörün üzerine kopyaladığınızda aktif veri tabanı boş veri tabanı ile değiştirilmiş olacaktır. Çalıştığınız veri tabanın yedeğini mutlaka alın.
Açıklama (28.9.2015)
Güncellemelerin hangi değişiklikleri içerdiğini öğrenmek için bu dosyaya göz atabilirsiniz.

Daha Hızlı! Daha Kolay ! Sizlerle güçleniyor ve gelişiyoruz..., Projelerinize özel çözümler için müşteri değil iş ortağımız olun.